درباره ما

شرکت الوخودرو

اجاره خودروی الوخودرو ، امکانات و شرایط مناسبی را همراه با پشتیبانی 24ساعته برای شما فراهم میکند تا باخیال آسوده بتوانید خودروی موردنظر را کرایه کنید.
شرکت الوخودرو  در زمینه اجاره انواع خودروها از سال1397فعالیت خود را آغاز کرده و دراین مسیر همواره توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند.

bmw

شرکت الوخودرو

شرکت الوخودرو از سال 1393 به صورت غیررسمی و از سال 1397 به صورت رسمی با داشتن نیروی انسانی متخصص و حرفه ای در زمینه ی اجاره خودرو فعالیت دارد . تمامی خودروها به نام شرکت میباشند، مدیریت الوخودرو بر عهده ی آقایان دکتر بهی و مهندس طباطبایی میباشد وایشان با تکیه بر مدیریت قدرتمند توانسته اند مجموعه الوخودرو را با نظمی سازمان یافته اداره کنند. هم چنین قراردادهای شرکت با نظارت مستقیم وکیل رسمی دادگستری صورت میگیرد ، از این رو قراردادهای شرکت در دو نسخه تهیه شده و یک نسخه به مشتری تحویل داده خواهد شد. تمامی خودروها به جهت تامین امنیت روانی مشتریان عزیز دارای بیمه بدنه هستنند 

sal
0
سال های فعالیت
staf
0
کارمند
cars
0
خودرو

مدیریت مجموعه الوخودرو

24

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اطلاعات تماس :

شماره تلفن خود را وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

الو خودرو

اجاره خودرو های داخلی و خارجی با بهترین قیمت و کیفیت در سرتاسر کشور

  تمامی حقوق این سایت محفوظ است . طراحی و پشتیبانی : کانون آگهی و تبلیغات به رسان